Завершення атестації

Завершення атестації

Courses Info

6 липня 2018 року завершено атестацію учнів-екстернів МУШ на територіях країн їх проживання. Вперше відрядження комісій було профінансовано Міністерством освіти і науки України. Річне оцінювання та державна підсумкова атестація пройшла в 10 країнах світу в 24 містах. До складу комісій традиційно, крім вчителів МУШ, увійшли педагогічні працівники інших навчальних закладів м. Києва.

МУШ закінчила 11 навчальний рік. Було атестовано 3310 екстернів. 224 з них  отримали атестати про повну загальну середню освіту, свідоцтв про базову загальну середню освіту – 217. Приємно, що значна частина наших учнів повертається додому.

Урочисті вручення документів про освіту пройшли спільно з представниками дипломатичних установ України та громадських активістів у містах Стамбул, Мадрид, Ліссабон, Рим, Відень, Брюссель.

Користуючись нагодою,  колектив МУШ висловлює подяку МЗС України та дипломатичним установам України за кордоном за сприяння в діяльності роботі державних атестаційних комісій, зокрема в частині забезпечення трансферу: Посольству України в Королівстві Іспанія, Генеральному Консульству України в м. Стамбул (Туреччина),  Посольству України в Республіці Австрія, Посольству України в Чеській Республіці, Посольству України в Грецькій Республіці, Посольству України в Італійській Республіці.