Teams

Іванова Людмила Василівна
Директор
учитель української мови та літератури
Воронецька Оксана Іванівна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Захлібна Світлана Вікторівна
заступник директора
учитель початкових класів
Жаворонкова Наталія Анатоліївна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Кіріна Олександра Євгенівна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Гісем Наталія Миколаївна
заступник директора
учитель історії
Рушелюк Тетяна Григорівна
куратор 4 класу
учитель початкової школи
Деркач Таміла Юріївна
куратор 3 класу
учитель початкової школи
Нестеренко Світлана Миколаївна
куротор 2 класу
учитель початкової школи
Авраменко Раїса Миколаївна
учитель початкової школи
Іванченко Анна Володимирівна
учитель початкової школи
Сенчило Тетяна Юріївна
учитель початкової школи
Аміріді Ірина Володимирівна
учитель початкової школи
Захаревич Марія Олегівна
куратор 7 класу
учитель української мови та літератури
Салига Вікторія Миколаївна
куратор 5(л-я) класу
учитель української мови та літератури
Бондаренко Юлія Леонідівна
учитель української мови та літератури
Бова Олена Іванівна
учитель української мови та літератури
Мусієнко Світлана Вікторівна
учитель української мови та літератури
Брижик Злата Славівна
учитель зарубіжної літератури
Павленко Галина Миколаївна
учитель зарубіжної літератури
Ярова Ольга Анатоліївна
учитель зарубіжної літератури та німецької мови
Анпілогова Анастасія Сергіївна
учитель зарубіжної літератури
Яременко Вікторія Петрівна
учитель англійської мови
Пушкарьова Ольга Олегівна
учитель французької мови та географії
Ляшенко Стефанія Олегівна
куратор 9 класу
учитель англійської мови та географії
Шатохіна Тетяна Іванівна
учитель історії, правознавства та художньої культури
Гісем Олександр Володимирович
куратор 6 клас
учитель історії
Поліщук Світлана Борисівна
куратор 5(а-к) класу
учитель історії
Буряк Жанна Миколаївна
учитель історії
Осмоловська Олена Юріївна
учитель історії та художньої культури
Бабенко Артур Борисович
учитель історії, правознавства та громадянської освіти
Брусіловська Наталія Володимирівна
куратор 10(а-к) класу
учитель математики
Смиковська Лариса Володимирівна
куратор 10(л-я) класу
учитель математики
Дубчак Олена Юріївна
куратор 11 класу
учитель математики
Макаренко Людмила Миколаївна
учитель математики та інформатики
Головня Таміла Олександрівна
учитель математики
Єременко Стелла Володимирівна
куратор 8 класу
учитель хімії
Співак Оксана Анатоліївна
учитель фізики та астрономії
Лисенко Світлана Сергіївна
учитель інформатики
Бицюра Надія Михайлівна
учитель інформатики