Консультація

Консультація у Міжнародній українській школі

Консультація – це форма навчального заняття, під час якого екстерн отримує відповіді від учителя на конкретні запитання або пояснення певних теоретичних положень чи аспектів їх практичного застосування.

Консультаціюу Міжнародній українській школі вчителі проводять очно (безпосередньо у приміщенні МУШ) або дистанційно (через комп’ютерну програму Skype), у письмовій або усній формі.

 

До проведення консультації екстерн  має обов’язково:

– опрацювати навчальний матеріал за Програмою самостійної роботи з навчального предмета;

– сформулювати запитання до вчителя (можна надіслати вчителю заздалегідь або сформулювати під час консультації).

Як записатися на очну чи дистанційну консультацію?

На консультацію слід записатися в учителя. Час та форму проведення (очну, дистанційну) погодити безпосередньо із вчителем.

Як підготуватися до консультації,  яку проводять дистанційно?

  • погодити час та дату з учителем;
  • обов’язково приготувати веб-камеру, яка постійно має бути увімкнена під час консультації;
  • забезпечити наявність клавіатури з українським шрифтом, що надасть можливість виконувати завдання на екрані комп’ютера;
  • бути чемними та спілкуватися державною мовою

Письмову консультацію проводить учитель на запит учня за заздалегідь сформульованими питаннями та/або надсилає роз’яснення, дидактичний матеріал з тем, завдання з яких у контрольній роботі були виконані неправильно.

Якщо екстерн не має запитань до вчителя, отже не користується можливістю отримати консультацію, то він може проходити оцінювання шляхом співбесіди, на якій учитель аналізує контрольну роботу.

Кожен екстерн, який навчається за індивідуальним навчальним планом, може отримати за навчальний рік від 15 хв. до 3 академічних годин консультацій з кожного предмета, відповідно до призначення.