Консультація

Консультація у Державному ліцеї Міжнародна українська школа

Консультація – це форма навчального заняття, під час якого екстерн отримує відповіді від учителя на конкретні запитання або пояснення певних теоретичних положень чи аспектів їх практичного застосування.

Консультацію у Міжнародній українській школі вчителі проводять очно (безпосередньо у приміщенні Державного ліцею) або дистанційно (через комп’ютерну програму Skype) у письмовій або усній формі.

 

До проведення консультації екстерн  має обов’язково:

– опрацювати навчальний матеріал за Програмою самостійної роботи з навчального предмета;

– сформулювати запитання до вчителя (можна надіслати вчителю заздалегідь або сформулювати під час консультації).

Як записатися на очну чи дистанційну консультацію?

На консультацію слід записатися в учителя. Час та форму проведення (очну, дистанційну) погодити безпосередньо із вчителем.

Як підготуватися до консультації,  яку проводять дистанційно?

  • погодити час та дату з учителем;
  • обов’язково приготувати веб-камеру, яка постійно має бути увімкнена під час консультації;
  • забезпечити наявність клавіатури з українським шрифтом, що надасть можливість виконувати завдання на екрані комп’ютера;
  • бути чемними та спілкуватися державною мовою

Письмову консультацію проводить учитель на запит учня за заздалегідь сформульованими питаннями та/або надсилає роз’яснення, дидактичний матеріал з тем, завдання з яких у контрольній роботі були виконані неправильно.

Кожен екстерн, який навчається за індивідуальним навчальним планом, може отримати за навчальний рік від 15 хв. до 1 академічної години консультацій з кожного предмета відповідно до призначення.