Інструкція до ІНП

Інструкція  до

 індивідуального навчального плану

 

Індивідуальний навчальний план (далі – ІНП) – це документ,  який регламентує організацію самостійної підготовки екстерна до оцінювання (семестрового/річного) оцінювання навчальних досягнень учня.

ІНП є персональною сторінкою екстерна, яка розміщена на сайті школи. Логін і пароль до неї надсилається куратором в інформаційному листі.

В ІНП зазначено графік роботи екстерна на перший та другий семестри. Оцінювання з кожного предмета за відповідний семестр передбачає консультації, виконання письмових робіт, співбесіди.

Позначення СКР № 1,2 в ІНП  означає, що в дати (наприклад, жовтень 17-21) учень може отримати консультацію (К) та обов’язково виконує роботу (К).   Дата та час консультації погоджується з учителем. Запит на контрольну роботу надсилається вчителю на електронну пошту, зазначену в ІНП.  Термін виконання контрольної роботи 1 доба.

Після виконання контрольної роботи у зазначений тиждень екстерн проходить співбесіду (С) з учителем, погодивши попередньо час та дату. Звернення можна сформулювати так: Прошу погодити час проведення співбесіди з хімії в понеділок 21 жовтня 2018 року 0 16-00 за київським часом. Екстерн 7 класу Павленко Владислав.

Інформація щодо кількості навчальних предметів, обов’язкових для оцінювання за програмою відповідного класу, відомості про куратора та вчителів, які проводять оцінювання навчальних досягнень екстерна, розміщена в ІНП. Щоб дізнатися контакт вчителя з відповідного предмета, необхідно навести курсор на назву предмета й натиснути.

СКР 1 – семестрова контрольна робота охоплює програмовий матеріал 1 семестру.

СБ 1 – співбесіда за підсумками І семестру

СКР 2 – семестрова контрольна робота охоплює програмовий матеріал 2 семестру.

СБ 2 – співбесіда за підсумками ІІ семестру

РКР – річна контрольна робота охоплює програмовий матеріал за рік.

БР – співбесіда за підсумками першого та другого семестрів.