Інформаційна сторінка

Графік прийому та видачі документів

2615

0

Графік прийому та видачі документів. Графік прийому адміністрації.
Читати
Підручники 2019-2020н.р.

1769

1

У бібліотеці МУШ станом на сьогодні (02 жовтня) можна отримати підручники за новою програмою для учнів 2, 6, 11 класів:
Читати
ДПА

2498

1

Увага ДПА! Інформація щодо державної підсумкової атестації (далі - ДПА).
Читати
Увага! Диктант єдності

1200

0

З нагоди Дня української писемності та мови 8 листопада об 11:00 
Читати

Декiлька важливих фактiв про нас

0

Учителі

0

Учні

0

Країни

0

Партнери

2018/2019 навчальний рік

Навчальний план МУШ

1-4

Початкова освіта

  • Українська мова

  • Літературне читання 3 - 4

  • Іноземна мова
    англійська, німецька, французька

  • Математика

  • Природознавство

  • Я у світі
    3 – 4 класи

  • Інформатика
    3 – 4 класи

  •  

  •  

  • Українська мова (письмо) 1 - 2 класи

  • Українська мова (читання) 1 - 2 класи

  • Я досліджую світ 1 - 2 класи

  • Мистецтво 1 - 2 класи

  •    

  •    

5 - 9

Базова середня освіта

  • Українська мова

  • Українська література

  • Зарубіжна література

  • Іноземна мова
    англійська, німецька, французька

  • Історія України

  • Всесвітня історія

  • Математика
    5 – 6 класи

  • Алгебра, Геометрія
    7 – 9 класи

  • Природознавство
    5 клас

  • Біологія
    6 – 9 класи

  • Географія
    6 – 9 класи

  • Фізика
    7 – 9 класи

  • Хімія
    7 – 9 класи

  • Основи правознавства
    9 клас

  • Інформатика

10-11

Повна загальна середня освіта

  • Українська мова

  • Українська література

  • Зарубіжна література

  • Іноземна мова
    англійська, німецька, французька

  • Історія України

  • Всесвітня історія

  • Громадянська освіта 10 клас

  • Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) 10 - 11 класи

  • Біологія і екологія 10 - 11 класи

  • Географія 10 - 11 класи

  • Фізика і астрономія 10 - 11 класи

  • Хімія 10 - 11 класи

  • Інформатика 10 - 11 класи

  •    

  •    

Наша Команда

Кіріна Олександра Євгеніївна
Виконуюча обов'язки директора
учитель української мови та літератури
Дубчак Олена Юріївна
заступник директора
учитель математики
Захлібна Світлана Вікторівна
заступник директора
учитель початкових класів
Салига Вікторія Миколаївна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Жаворонкова Наталія Анатоліївна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Гісем Наталія Миколаївна
заступник директора
учитель історії
Рушелюк Тетяна Григорівна
учитель початкової школи
Деркач Таміла Юріївна
учитель початкової школи
Нестеренко Світлана Миколаївна
куратор 3 класу
учитель початкової школи
Статкевич Тетяна Вікторівна
Куратор 2 класу
учитель початкової школи
Авраменко Раїса Миколаївна
учитель початкової школи
Іванченко Анна Володимирівна
куратор 1 класу
учитель початкової школи
Сенчило Тетяна Юріївна
учитель початкової школи
Аміріді Ірина Володимирівна
куратор 4 класу
учитель початкової школи
Захаревич Марія Олегівна
куратор 8 класу
учитель української мови та літератури
Бондаренко Юлія Леонідівна
учитель української мови та літератури
Бова Олена Іванівна
учитель української мови та літератури
Мусієнко Світлана Вікторівна
учитель української мови та літератури
Брижик Злата Славівна
учитель зарубіжної літератури
Павленко Галина Миколаївна
учитель зарубіжної літератури
Дмитренко Ольга Анатоліївна
учитель зарубіжної літератури та німецької мови
Хлівна Оксана Костянтинівна
Вчитель англійської мови
Анпілогова Анастасія Сергіївна
учитель зарубіжної літератури
Пушкарьова Ольга Олегівна
куратор 10 класу
учитель французької мови та географії
Ляшенко Стефанія Олегівна
учитель англійської мови та географії
Шатохіна Тетяна Іванівна
учитель історії, правознавства та художньої культури
Гісем Олександр Володимирович
куратор 7 клас
учитель історії
Поліщук Світлана Борисівна
куратор 6 класу
учитель історії
Буряк Жанна Миколаївна
учитель історії
Осмоловська Олена Юріївна
учитель історії та художньої культури
Бабенко Артур Борисович
учитель історії, правознавства та громадянської освіти
Брусіловська Наталія Володимирівна
куратор 11 класу
учитель математики
Макаренко Людмила Миколаївна
учитель математики та інформатики
Головня Таміла Олександрівна
учитель математики
Асатурова Оксана Юріївна
учитель географії
Єременко Стелла Володимирівна
куратор 9 класу
учитель хімії
Співак Оксана Анатоліївна
учитель фізики та астрономії
Лисенко Світлана Сергіївна
учитель інформатики
Бицюра Надія Михайлівна
Куратор 5 класу
учитель інформатики та математики