Міжнародна українська школа розробляє методичне забезпечення для навчання дітей з ТОТ

У листопаді відбувся триденний виїзний воркшоп, присвячений розробці методичного забезпечення навчання для дітей з тимчасово окупованих територій. До заходу долучилися команда та проєктний офіс Міжнародної української школи (МУШ), яка з 2014 року забезпечує доступ до української освіти дітям з АР Крим та м. Севастополь.

Учасники воркшопу — вчителі та освітні управлінці з деокупованих і тимчасово окупованих територій, представники громадського сектору та команда МУШ — працювали над кількома ключовими завданнями. Зокрема, підсумували результати попередніх галузевих воркшопів, визначили базові вимоги до закладів освіти, що навчають дітей з ТОТ, та сформували рамку компетентностей для вчителів, які працюють з такими учнями.

Під час заходу Анна Марко, голова Проєктного офісу «Трансформація Міжнародної української школи», представила оновлену стратегію розвитку МУШ. Марія Красненко, правозахисниця та експертка з питань внутрішнього переміщення, презентувала Концепцію доступу до права на освіту молоді з тимчасово окупованих територій.

Важливим результатом воркшопу стали конкретні пропозиції щодо подолання наслідків російської збройної агресії в освітній сфері та протидії ворожій пропаганді на ТОТ. Учасники також визначили практичні кроки для надання всебічної підтримки учням, батькам та вчителям з окупованих територій.

Захід відбувся за підтримки благодійного фонду «Солом’янські котики» та проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Показати Всі

Останні Надходження

Освітня програма

12 Лютого, 2025


Освітня програма

Завантажити
Освітня програма

12 Лютого, 2025


Освітня програма

Завантажити
Освітня програма

12 Лютого, 2025


Освітня програма

Завантажити
Показати Всі