Інформаційна сторінка

Увага! Реєстрація учасників ЗНО 2019р

859

0

 Увага! 5 лютого розпочинається реєстрація учасників ЗНО 2019 (вступ до ЗВО України)
Читати
Увага! Готуємось до співбесіди

759

1

Виконання екстерном ІНП (індивідуального навчального плану) передбачає обов’язкове проходження співбесід.
Читати
Підручники – 2018/2019 н.р.

921

1

У бібліотеці МУШ станом на сьогодні (28 січня) можна отримати підручники за новою програмою для учнів 1, 5, 10 класів:
Читати
ШКОЛИ – ПАРТНЕРИ

486

0

Увага! Запрошуємо до сторінки «Партнерам», де Ви можете знайти:
Читати

Декiлька важливих фактiв про нас

0

Учителі

0

Учні

0

Країни

0

Партнери

2018/2019 навчальний рік

Навчальний план МУШ

1-4

Початкова освіта

  • Українська мова

  • Літературне читання

  • Іноземна мова
    англійська, німецька, французька

  • Математика

  • Природознавство

  • Я у світі
    3 – 4 класи

  • Інформатика
    2 – 4 класи

  •  

  •  

  • Українська мова (письмо) 1 клас

  • Українська мова (читання) 1 клас

  • Я досліджую світ 1 клас

  • Мистецтво 1 клас

  •    

  •    

  •    

  •    

  •    

5 - 9

Базова середня освіта

  • Українська мова

  • Українська література

  • Зарубіжна література

  • Іноземна мова
    англійська, німецька, французька

  • Історія України

  • Всесвітня історія

  • Математика
    5 – 6 класи

  • Алгебра, Геометрія
    7 – 9 класи

  • Природознавство
    5 клас

  • Біологія
    6 – 9 класи

  • Географія
    6 – 9 класи

  • Фізика
    7 – 9 класи

  • Хімія
    7 – 9 класи

  • Основи правознавства
    9 клас

  • Інформатика

  •    

  •    

  •    

10-11

Повна загальна середня освіта

  • Українська мова

  • Українська література

  • Зарубіжна література

  • Іноземна мова
    англійська, німецька, французька

  • Історія України

  • Всесвітня історія

  • Історія: Україна і світ експериментальний інтегрований курс

  • Алгебра і початки аналізу

  • Геометрія

  • Громадянська освіта 10 клас

  • Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) 10 клас

  • Біологія і екологія 10 клас

  • Біологія 11 клас

  • Географія 10 клас

  • Фізика і астрономія 10 клас окремі предмети в 11 класі

  • Хімія

  • Інформатика 10 клас

  • Художня культура (для 11 класу)

Наша Команда

Іванова Людмила Василівна
Директор
учитель української мови та літератури
Воронецька Оксана Іванівна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Захлібна Світлана Вікторівна
заступник директора
учитель початкових класів
Жаворонкова Наталія Анатоліївна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Кіріна Олександра Євгенівна
заступник директора
учитель української мови та літератури
Гісем Наталія Миколаївна
заступник директора
учитель історії
Рушелюк Тетяна Григорівна
куратор 4 класу
учитель початкової школи
Деркач Таміла Юріївна
куратор 3 класу
учитель початкової школи
Нестеренко Світлана Миколаївна
куротор 2 класу
учитель початкової школи
Авраменко Раїса Миколаївна
учитель початкової школи
Іванченко Анна Володимирівна
учитель початкової школи
Сенчило Тетяна Юріївна
учитель початкової школи
Аміріді Ірина Володимирівна
учитель початкової школи
Захаревич Марія Олегівна
куратор 7 класу
учитель української мови та літератури
Салига Вікторія Миколаївна
куратор 5(л-я) класу
учитель української мови та літератури
Бондаренко Юлія Леонідівна
учитель української мови та літератури
Бова Олена Іванівна
учитель української мови та літератури
Мусієнко Світлана Вікторівна
учитель української мови та літератури
Брижик Злата Славівна
учитель зарубіжної літератури
Павленко Галина Миколаївна
учитель зарубіжної літератури
Ярова Ольга Анатоліївна
учитель зарубіжної літератури та німецької мови
Хлівна Оксана Костянтинівна
Вчитель англійської мови
Анпілогова Анастасія Сергіївна
учитель зарубіжної літератури
Пушкарьова Ольга Олегівна
учитель французької мови та географії
Ляшенко Стефанія Олегівна
куратор 9 класу
учитель англійської мови та географії
Шатохіна Тетяна Іванівна
учитель історії, правознавства та художньої культури
Гісем Олександр Володимирович
куратор 6 клас
учитель історії
Поліщук Світлана Борисівна
куратор 5(а-к) класу
учитель історії
Буряк Жанна Миколаївна
учитель історії
Осмоловська Олена Юріївна
учитель історії та художньої культури
Бабенко Артур Борисович
учитель історії, правознавства та громадянської освіти
Брусіловська Наталія Володимирівна
куратор 10(а-к) класу
учитель математики
Смиковська Лариса Володимирівна
куратор 10(л-я) класу
учитель математики
Дубчак Олена Юріївна
куратор 11 класу
учитель математики
Макаренко Людмила Миколаївна
учитель математики та інформатики
Головня Таміла Олександрівна
учитель математики
Асатурова Оксана Юріївна
учитель географії
Єременко Стелла Володимирівна
куратор 8 класу
учитель хімії
Співак Оксана Анатоліївна
учитель фізики та астрономії
Лисенко Світлана Сергіївна
учитель інформатики
Бицюра Надія Михайлівна
учитель інформатики та математики