Шановні батьки!

Шановні батьки!

Courses Info
Інформуємо, що для продовження здобуття освіти учнями з України є можливість зарахування до закладів загальної середньої освіти країн, що приймають таких дітей. Для цього необхідно написати заяву до обраного закладу.
Також за ініціативи громадських організацій українців в окремих країнах (за сприяння органів управління освітою цих країн та місцевої влади) для переселенців можуть бути організовані окремі заклади та класи, навчання в яких проводитиметься за державними стандартами та освітніми програмами України.
Учні, які проходитимуть підготовку до оцінювання в навчальних закладах за кордоном, які діють при громадських організаціях, що співпрацюють з Міжнародною українською школою на підставі укладених Договорів про співпрацю, можуть бути зараховані до Міжнародної української школи у встановленому законодавством України порядку. Реєстр організацій (юридичних осіб), з якими співпрацює МУШ, додається.
Батьки можуть також звернутися до Міжнародної української школи із заявою про зарахування до МУШ на екстернат на індивідуальній основі. Необхідна інформація розміщена на сайті закладу https://uis.org.ua/docs/

Реєстр-організацій-2021_2022-н.р.